Aktualne Informacje Finansowe Trójmiasto Kredyty Gdańsk, Gdynia, Sopot
Porównanie kredytów Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Jeśli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i chcesz zaciągnąć kredyt, masz wiele różnych opcji do wyboru. Na terenie Trójmiasta jest naprawdę sporo banków i żeby wybrać któryś z nich warto jak najdokładniej porównać dostępne oferty. 

czytaj więcej »
Czy pracując za granicą można ubiegać się o kredyt w Polsce?

Pracujesz za granicą i chcesz dowiedzieć się czy możesz liczyć na zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania, domu, remont itp. w Polsce?

czytaj więcej »
„Mieszkanie dla Młodych” na 2017 rok

Realizacja programu „Mieszkanie dla Młodych”, który polega na udzielaniu dofinansowania na zakup mieszkania lub domu, zaplanowana jest do końca 2018 r

 

czytaj więcej »
Płatności PayPass - opłacalność czy błąd?

Karta płatności zbliżeniowej PayPass jest bardzo łatwa w obsłudze. Do działania wykorzystywane jest tutaj zjawisko indukcji elektromagnetycznej.

czytaj więcej »
Lokaty dewizowe, czyli zarabiamy na walutach

Lokaty dewizowe nazywane są inaczej walutowymi. Nadal można uznać je za popularne, pomimo tego, że nie można ich zaliczyć do nader opłacalnych inwestycji.

 

czytaj więcej »
Przeglądamy lokaty CreditAgricole

Oddział CreditAgricole Bank posiada w Polsce niemal 450 punktów na terenie całego kraju.

 

czytaj więcej »
Kredyty bez wychodzenia z domu.

Jeśli pilnie czujesz potrzebę zdobycia szybkiej gotówki dla zrealizowania wyznaczonych sobie celów, zdecyduj się na kredyt gotówkowy przez Internet, albo telefon.

 

czytaj więcej »
Zasady wzorowego kredytobiorcy

Zazwyczaj bywa tak, że w pierwszej chwili, gdy ktoś z nas ubiega się o pożyczkę, w głowie od natłoku pojęć przedstawianych żywiołowo przez konsultanta pojawia się znienawidzona „czarna magia”. 

czytaj więcej »
Grupy ubezpieczonych w ZUS

Niektórzy ubezpieczeni mogą liczyć na to, że ich składki zostaną sfinansowane. Na dzień dzisiejszy da się wymienić trzy grupy, dla których finansuje się składki właśnie z funduszy posiadanych przez budżet państwa.

 

czytaj więcej »
Relacja pomiędzy płatnikiem a pracownikiem

Skoro płatnik składek odpowiedzialny jest za to, by dopełnić za pracownika obowiązki związane z ubezpieczeniami, czasem warto skontrolować całą tę sytuację, by upewnić się, że rzeczywiście jesteśmy ubezpieczeni.

 

czytaj więcej »
Wgląd w konto ZUS

Jeśli ktoś z Klientów chce posiadać możliwość wglądu w konto ubezpieczeniowe ZUS oraz na bieżąco korzystać z niego, może to robić bez problemu, prosto i szybko.

czytaj więcej »
Premia z książeczki mieszkaniowej jako wkład własny

W rękach Polaków jest jeszcze ponad milion książeczek mieszkaniowych z prawem do specjalnej premii gwarancyjnej

czytaj więcej »
Niska zdolność kredytowa a zaciągnięcie kredytu

Problem z niską zdolnością kredytową dotyka najczęściej młodych ludzi, będących na początku swojej kariery zawodowej i osiągających niewielkie dochody. 

czytaj więcej »
Jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu?

Jeśli zamierzasz w niedługim czasie kupić dom lub mieszkanie i sfinansować ten zakup kredytem hipotecznym, już dziś zacznij się do tego przygotowywać. Jak to zrobić?

 

czytaj więcej »
Co wpływa na wysokość marży kredytu?

Marża kredytu jest zyskiem jaki otrzymuje bank od udzielonego kredytu. Jest istotnym składnikiem oprocentowania każdej pożyczki.

 

czytaj więcej »
Wpływ wkładu własnego na wysokość kredytu

Wkład własny to kwota środków, którą nabywca nieruchomości, zaciągający kredyt hipoteczny, pokrywa z osobistych oszczędności. 

 

 

czytaj więcej »
Serwis SKO dla uczniów

Okazuje się, że serwis SKO dla uczniów może się pochwalić długą, bo aż 80 – letnią historią! Przez te wszystkie lata wiele w działalności się zmieniało, ale prawdziwą rewolucję należy datować od roku 2010, gdy program został gruntownie zrewitalizowany i dostosowany do współczesnego funkcjonowania najnowocześniejszych technologii.

 

czytaj więcej »
O programie "Młodzi oszczędni"

„Młodzi Oszczędni” to nazwa cyklicznego projektu edukacyjnego. W jego ramach odbywa się wiele konkursów, akcji oraz zajęć. 

czytaj więcej »
Uczymy dziecko oszczędzać

Wielu psychologów zgodnie twierdzi, że im wcześniej wśród dzieci zostanie przeprowadzona edukacja ekonomiczna, tym lepiej poradzą sobie one w przyszłości w temacie finansów oraz oszczędzania. 

czytaj więcej »
Szybkie uzyskanie karty kredytowej

W wielu osobach pojęcie „kredytu” wywołuje leki wiążące się ze strachem przed spłacaniem dużych odsetek, spiralami zadłużeń, itd. To mylny pogląd, zwłaszcza, jeśli mówimy teraz o kartach kredytowych.

czytaj więcej »
Obligacje z zyskiem

Obligacje skarbowe w porównaniu z innymi funduszami inwestycyjnymi okazują się jedną z najprostszych, najbezpieczniejszych i najbardziej zyskownych form lokowania pieniędzy.

czytaj więcej »
Zanim zaczniesz inwestować

Zanim zacznie się inwestować w jakiekolwiek fundusze, trzeba rozważyć wszelkie „za” i „przeciw”. Trzeba uwzględnić fakt, na jaki zysk dzięki naszym działaniom liczymy i w jak krótkim bądź długim czasie chcemy go osiągnąć.

czytaj więcej »
O Programie "Budowania Kapitału"

Program Budowania Kapitału możemy podzielić na kilka odłamów. Od jego zasadniczej formy odchodzą pochodne, czyli programy „Kapitał na marzenia” oraz „Kapitał na emeryturę”. Dużą zaletą tych programów oszczędnościowych jest niezwykła elastyczność.

czytaj więcej »
Program inwestycyjny "Kapitał na marzenia"

Program „Kapitał na marzenia” wchodzi w skład kompleksu programowego „Budowania Kapitału”. Ci, którzy korzystają z tej możliwości programu budowania własnych oszczędności, bardzo cenią sobie metody dokonywania niskich oraz nieregularnych wpłat. 

czytaj więcej »
Co to jest trzeci filar?

Jak wynika z badań, ZUS swoją „opieką” objął już 7,8 mln emerytów oraz rencistów. Statystyki mówią, że najlepiej radzą sobie emeryci z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego oraz mazowieckiego.

czytaj więcej »
Kredyty Trójmiasto

czytaj więcej »
Doradca Finansowy Trójmiasto

czytaj więcej »
Edukacja finansowa

czytaj więcej »
Inwestycje alternatywne

czytaj więcej »
Rekomendacja S

czytaj więcej »
Mieszkanie dla Młodych: zasady uczestnictwa, finansowanie budowy domu

czytaj więcej »
Dlaczego ważny jest krótki czas uzyskania kredytu?

czytaj więcej »
Nasi partnerzy
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
BZ WBK
Nordea
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Wealth Solutions
Super Found
Generali
BRE Bank
AXA
Legg Mason
Noble Founds
Allianz
Getin Bank
BOŚ Bank