Kredyt gotówkowy

Jeśli potrzebujesz większej kwoty pieniędzy, aby zrealizować swoje plany czy marzenia, możesz wziąć pod uwagę kredyt gotówkowy. Jest on przyznawany w gotówce i na dowolny cel, co jest niewątpliwą zaletą takiego zobowiązania finansowego. Poza tym uzyskanie go nie jest zbyt skomplikowane, ale wiąże się to najczęściej z dość wysokim oprocentowaniem.

 

Żeby otrzymać kredyt gotówkowy trzeba wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, która wyliczana jest po dostarczeniu przez potencjalnego kredytobiorcę informacji o zarobkach, kosztach ponoszonych w związku z koniecznością utrzymania gospodarstwa domowego, innych regularnych zobowiązaniach oraz sytuacji rodzinnej.

 

Banki udzielają kredytów gotówkowych na stosunkowo krótki okres czasu. Zwykle maksymalnie na 2 lata.

 

Kredyt gotówkowy Trójmiasto Gdańsk Gdynia

 

Gdzie jest najlepszy kredyt gotówkowy w Trójmieście?

 

Nawet jeśli z reklam ofert proponowanych przez różne banki wynika, że nie ma nic prostszego niż otrzymanie korzystnego kredytu gotówkowego, to jednak lepiej skonsultować się z doradcą finansowym. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu i innych miejscowości znajdujących się na terenie województwa pomorskiego do naszego oddziału w Trójmieście. Zapewniamy, że dzięki naszej pomocy decyzja o przyznaniu kredytu będzie trwała około 15 minut, ale jednocześnie jego warunki będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Co prawda proces wybierania optymalnej oferty oraz prowadzenia negocjacji z bankiem zabierze trochę czasu, ale jest to konieczne, żeby ustalić, jaka opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Poza tym tak naprawdę wykonamy całą żmudną pracę za Ciebie. Najpierw zaprezentujemy Ci najciekawsze oferty. Przedstawimy ich wady i zalety. Następnie zajmiemy się negocjacjami z bankiem, których wynikiem będzie dopasowanie wysokości rat kredytowych do Twoich możliwości oraz potrzeb, a także ustalenie odpowiedniego dla Ciebie okresu kredytowania. W przypadku osób wykonujących wolne zawody jesteśmy w stanie uzyskać specjalne warunki spłaty. Ponieważ od dawna współpracujemy z wieloma bankami, w związku z tym rozmowy z ich przedstawicielami zawsze kończą się sukcesem.

 

Służymy również radą i pomocą na etapie gromadzenia potrzebnych dokumentów oraz dopełniania wszelkich niezbędnych formalności, związanych z zaciąganiem kredytu gotówkowego. Natomiast postaramy się o to, aby było ich jak najmniej. Zwykle wystarczy oświadczenie o dochodach.

 

Dzięki nam proces procesowania kredytu będzie znacznie uproszczony, a na dodatek nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji za jego udzielenie.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kredyt_got%C3%B3wkowy 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Doradcami Finansowymi.

Nasi partnerzy
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
BZ WBK
Nordea
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Wealth Solutions
Super Found
Generali
BRE Bank
AXA
Legg Mason
Noble Founds
Allianz
Getin Bank
BOŚ Bank