Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy – doradztwo finansowe Trójmiasto - porównanie ofert banków.

 

Nawet jeśli nie dysponujesz kwotą, która pozwoliłaby Ci kupić wymarzony samochód, zawsze możesz wziąć pod uwagę zaciągnięcie kredytu. Najlepiej skorzystać z celowego produktu bankowego, czyli przeznaczonego na konkretny cel – w tym przypadku zakup auta. Dlaczego kredyt samochodowy jest korzystniejszy niż gotówkowy? Po pierwsze jest tańszy, a po drugie można go spłacać przez dłuższy okres czasu.

 

Kiedy podejmiesz już decyzję o wzięciu kredytu samochodowego, okazuje się, że musisz jeszcze wybrać jeden z jego rodzajów. Najbardziej standardowa opcja polega na spłacaniu rat raz w miesiącu, przez kilka miesięcy lub lat. W tym przypadku wpłata własna nie jest wymagana. Kolejna możliwość, to kredyt jednoratowy, gdzie na początki wpłaca się około 50% wartości samochodu, a resztę można nawet po roku i to bez naliczania odsetek. Są jeszcze kredyty balonowe. W ich przypadku nie wymaga się raczej wkładu własnego, a raty są stosunkowo niskie, ale ostatnia ma stanowić 20% wartości samochodu.

 

Który rodzaj kredyty samochodowego jest najkorzystniejszy? Z oferty jakiego banku najlepiej skorzystać? Skontaktuj się z naszym oddziałem w Trójmieście, a pomożemy Ci rozwiązać te dylematy. Obsługujemy klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.

 

Kredyt samochodowy Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

 

Bez względu na to czy chcesz kupić pojazd nowy czy używany, przedstawimy Ci najlepsze propozycje kredytów bankowych oraz pomożemy wybrać jeden z nich. Następnie podczas rozmów z przedstawicielem banku ustalimy taką wysokość rat i okres spłaty zobowiązania, które będą dla Ciebie najlepsze. Może to być nawet 10 lat. Kredyt zostanie przyznany w ciągu 15 minut, a my nie pobierzemy od Ciebie za to żadnej prowizji.

Pomożemy Ci również w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności, natomiast postaramy się o to, żeby bank nie wymagał żadnych zaświadczeń, ani wkładu własnego.

 

Jeśli zaciągnąłeś już kredyt samochodowy, ale nie jesteś z niego zadowolony, to również koniecznie umów się z nami. Być może warto wziąć pod uwagę refinansowanie, co w praktyce oznacza zmianę kredytu na znacznie korzystniejszy. Możesz również liczyć na naszą pomoc jeśli chodzi o dobranie pakietu ubezpieczeniowego. Doradzimy Ci gdzie najlepiej wykupić AC, OC oraz NW.

 

Dzięki współpracy z nami już niedługo będziesz mógł się cieszyć komfortową i bezpieczną jazdą. Nie warto podejmować decyzji dotyczących zaciągania kredyty samochodowego w pośpiechu. Lepiej zaufać doświadczonym doradcom finansowym, takim jak zatrudnieni w naszej firmie.

 

Więcej informacji na temat kredytów samochodowych znajdą Państwo na stronie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kredyt_samochodowy


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Doradcami Finansowymi.

Nasi partnerzy
ING Bank Śląski
Deutsche Bank
Bank BGŻ
PKO Bank Polski
Millennium Bank
Raiffeisen Polbank
mBank
Alior Bank
Bank BPH
BZ WBK
Nordea
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Wealth Solutions
Super Found
Generali
BRE Bank
AXA
Legg Mason
Noble Founds
Allianz
Getin Bank
BOŚ Bank